Szybkie wyszukiwanie:

Kołnierzowe
Tytuł strony BG

Uszczelki z płyt uszczelkarskich

Uszczelka klingerytowa

Oferujemy pełen zakres uszczelek krygielitowych oraz klingerytowych. Stosowane są w sektorze rurociągów, czyli wszędzie tam gdzie mają kontakt z wodą. Posiadamy różne rodzaju klingerytu, z którego wykonujemy uszczelki klingerytowe, w zależności od temperatury, nacisków i mediów. Uszczelki klingerytowe mogą być wykorzystywane jako:

  • uszczelki do kontaktu z żywnością
  • z materiału zbrojonego siatką;
  • z dodatkiem okucia wewnętrznego i zewnętrznego.

Kryngielit uszczelka – szeroki wybór

Te rozwiązania stanowią obecnie jedne z podstawowych form uszczelnień kołnierzowych, ponieważ klingeryt jest jednym z elementarnych materiałów uszczelniających. Sam może występować w różnych zestawieniach: z domieszką grafitu, zbrojony, o wzmocnionym składzie do pracy w wysokich ciśnieniach czy innych czynników. Występuje on w różnych kolorach i wielkościach. Oferujmy duży wybór uszczelek zróżnicowanych pod kątem kształtów, wielkości i zastosowań. Posiadamy stałe katalogowe uszczelki oraz wykonujemy specjalne zamówienia na uszczelki tworzone na wymiar.

Sprawdź nasze pozostałe uszczelki – 

  • oringi;
  • uszczelki gambit;
  • uszczelki redukcyjne.

Uszczelki kryngielitowe – trwałość i wytrzymałość

 Uszczelki kryngielotowe dodatkowo sprawdzą się przy instalacjach z kwasami zasadowymi, parą wodną, woda pitną, gazami, aż do ekstremalnych warunków powyżej 600°C. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością użytych materiałów oraz wykonaniem z największą dbałością o szczegóły. Nasi eksperci czekają na kontakt, by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zapraszamy także do zapoznania się z galeriami naszych realizacji oraz do pobrania katalogów, w których mogą Państwo porównać specyfikacje wszystkich uszczelek i użytych materiałów do ich tworzenia.